باربری به جنوب کشور

برای رفاه بیشتر مردم در زمینه حمل بار شرکت‌های باربری و اتوبار‌ها تاسیس شدند. خدمات شرکت‌های باربری شامل اعزام کارگر برای بسته بندی، بارگیری و تخلیه وسایل است. مزیت استفاده از خدمات باربری این است که برای پیدا کردن کارگر و ماشین حمل بار خود را به زحمت بیاندازید. همچنین خواه جابجایی درون شهری باشد خواه باربری به جنوب کشور، بسیاری از کشورها وسایل را بیمه می‌کنند. بنابراین دیگر نیاز نیست نگران امنیت و سلامت وسایل ارزشمندتان باشید. بهتر است قبل از انتخاب باربری و محاسبه هزینه باربری به اتحادیه باربری مراجعه کنید و از تعرفه حمل و نقل درون شهری، برون شهری و باربری به جنوب کشور آگاه شوید.

حمل بار به جنوب کشور

حمل بار به جنوب کشور - باربری به جنوب کشور

از نواحی جنوبی زاگرس تا کرانه‌های شمالی خلیج فارس جزء مناطق جنوبی کشور هستند، یعنی بخشی از استان‌های فارس، کرمان، هرمزگان، خوزستان، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد جزء این مناطق می‌باشند.

حمل بار به جنوب کشور به خاطر وجود بنادر متعدد، شرکت‌های نفتی، مناطق آزاد تجاری و همچنین بنادر وارداتی و صادراتی رونق زیادی دارد. داشتن نیروی کار باتجربه، ماهر و متخصص در حمل بار به ویژه برای بارهای صادراتی از اهمیت زیادی برخوردار است.

هزینه باربری به جنوب کشور برای مسافت زیاد، ناهمواری‌ و شلوغی جاده‌ها و همچنین شرایط آب و هوایی متفاوت می‌باشد. به همین دلیل در بین شرکت‌های حمل و نقل بار به سوی مناطق جنوبی کشور رقابت زیادی وجود دارد.

آشنایی با جنوب کشور

آشنایی با جنوب کشور - باربری به جنوب کشور

همانطور که می‌دانید آب و هوای جنوب ایران بسیار گرم است به طوری که در تابستان تا ۵۴ درجه سانتی گراد نیز می‌رسد. حرارت و گرما روی کیفیت آسفالت جاده‌ها تاثیر می‌گذارد و به ناهمواری آنها می‌افزاید. از طرفی بخشی از جاده‌های جنوب یک طرفه هستند. این عوامل سبب می‌شوند که باربری به جنوب کشور کمی پیچیده شود. اما با استفاده از خدمات یک شرکت باربری معتبر می‌توان با خیال آسوده ارسال بار را انجام داد.

حمل بار به بندر لنگه

حمل بار به بندر لنگه - باربری به جنوب کشور

اگر قصد حمل بار به بندر لنگه را دارید، پس از انتخاب یک شرکت باربری معتبر، با توجه به نوع محموله ماشین مناسب باربری انتخاب می‌شود. برای مثال اگر می‌خواهید به بندر لنگه اسباب کشی کنید، برای حمل وسایل شما از کامیون حمل بار استفاده می‌شود. برای جلوگیری از آسیب به وسایل مشتری کف کامیون با موکت پوشیده شده است. همچنین برای بارگیری اثاثیه در تهران و تخلیه آنها در بندر لنگه کارگران باتجربه‌ایی در اختیار شما قرار داده می‌شود. برای حمل بار نیز با توجه به محصول شما از ماشین‌های حمل بار متفاوت مانند کامیون، خاور، تریلی، کامیون یخچال‌دار و … استفاده می‌نمایند. مهم‌ترین مزیت استفاده از خدمات شرکت باربری دنیا کوثر این است که برای ارسال محصولات بارنامه دولتی معتبر صادر می‌کند. همچنین برای حمل اثاثیه یا دیگر محصولات تمام بار بیمه می‌شود. در صورت اتفاق ناگواری مانند تصادف و … به شما خسارتی وارد نمی‌شود.

حمل بار به بوشهر

حمل بار به بوشهر - باربری به جنوب کشور

بوشهر یکی از مناطق جنوبی کشور است که مهم‌ترین بندر برای صادرات و واردات محسوب می‌شود. این بندر به دلیل داشتن مرز آبی طولانی و امکانات زیاد، صنایع دریایی و قابل توسعه، فرودگاه بین‌المللی و همچنین ارتباط با کشورهای همسایه مهم‌ترین بندر اقتصادی در ایران است.

منطقه ویژه اقتصادی بندر بوشهر دارای ویژگی‌ها و مزایای متعددی است، از جمله صدور گواهی مبدا برای کالاهای خارج شده از منطقه، صدور قبض انبار قابل معامله توسط مدیریت منطقه، پردازش محصول، صادرات مجدد کالاهای وارداتی، واردات کالا بدون پرداخت گمرکی و سود بازرگانی و همچنین امکان سرمایه‌گذاری و مشارکت.

بندر بوشهر به دلیل بهبود سیستم حمل و نقل شهرها و بنادر جنوب و ایجاد موقعیت سرمایه‌گذاری در مناطق جنوبی کشور اهمیت بسیار زیادی دارد. این بندر توسعه صادرات را تقویت کرده است و سرمایه‌گذارانی از کشورهای همسایه نیز جذب کرده که سبب بهبود صادرات غیرنفتی کشور شده است.

حمل بار به اهواز

حمل بار به اهواز - باربری به جنوب کشور

حمل بار به اهواز از مهم‌ترین مسیرهای هر باربری محسوب می‌شود. زیرا اهواز به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد منطقه مهمی برای صادرات و واردات است همچنین به دلیل وجود پالایشگاه‌های متعدد مسیر باربری آن به سمت تهران و شهرهای دیگر، شلوغ و پر رفت‌وآمد است.

برای حمل بار به این منطقه از انواع کامیون‌ها استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که تمامی کامیون‌های دنیا کوثر ایمنی بالایی دارند و به محموله شما هیچ صدمه‌ای وارد نمی‌شود.

حمل بار به بندرعباس

حمل بار به بندرعباس - باربری به جنوب کشور

بندرعباس بزرگترین بندر جنوبی ایران است. این بندر، جزایر بسیار زیبایی برای گردش نیز دارد که می‌توانید برای تفریح و سرگرمی به آن‌ها سفر کنید. در این منطقه، بندرهای شهید رجایی و باهنر جزء قطب‌های ویژه اقتصادی هستند. صادرات ماهی و وجود معادن فلزات باعث توسعه اقتصادی در این منطقه شده است. به همین دلیل میزان حمل بار به بندرعباس بسیار زیاد است و روزانه در حال افزایش نیز می‌باشد.

موقعیت جغرافیایی بندرعباس موجب شده است که در حمل بار و ایجاد سرمایه نقش مهمی برای کل استان هرمزگان داشته باشد. حمل بار به این منطقه سبب رشد منطقه ویژه اقتصادی، معادن، کشتی‌سازی و صادرات و واردات آن شده است.

هزینه باربری به جنوب کشور

هنگام حمل بار و اسباب کشی اولین نگرانی هر کسی هزینه باربری است. لازم است بدانید که هزینه باربری به جنوب کشور ثابت نیست و به عواملی بستگی دارد. حداقل قیمت باربری با توجه به مسافت و وزن بار تعیین می‌شود. اما قیمت نهایی بر اساس توافق با شرکت باربری مشخص می‌شود. عوامل تاثیرگذار روی هزینه باربری عبارتند از:

۱. وسیله نقلیه حمل بار

بر اساس حجم و ابعاد وسایل و محموله از وسایل حمل بار مختلفی (کامیون حمل بار، خاور، تریلی، ترانزیت و …) استفاده می‌شود. نوع وسیله نقلیه انتخاب شده بر هزینه نهایی تاثیر دارد.

۲. جایگاه بارگیری و تخلیه بار

مسافت و محل بارگیری و تخلیه با هزینه باربری ارتباط مستقیم دارند. هر چه مسیر طولانی‌تر و جاده ناهموار‌تر باشد، هزینه باربری نیز افزایش می‌یابد.

۳. بیمه بار

شرکت‌های معتبر باربری محموله‌ها را بیمه می‌کنند. نحوه بیمه محصولات بر اساس ارزش مالی محصولات است. به عبارتی هرچه محموله با ارزش‌تر باشد هزینه بیمه نیز افزایش می‌یابد. همچنین برای حمل محموله‌های ترافیکی که به اسکورت، مجوز ترافیکی و … نیاز دارند، هزینه افزایش می‌یابد.

باربری ارزان به جنوب تهران

باربری ارزان به جنوب تهران - باربری به جنوب کشور

جنوب تهران منطقه‌ایی پرجمعیت و پرتراکم با بافت شهری قدیمی و فرسوده می‌باشد. به همین دلیل حمل و نقل و اسباب کشی در این منطقه دشوار است و به تجربه و مهارت نیاز دارد. در صورت نداشتن تجربه کافی مشکلات زیادی به وجود می‌آید. خوشبختانه شرکت باربری دنیا کوثر ارائه دهنده خدمات باربری ارزان به جنوب تهران است. این شرکت دارای سابقه درخشانی در باربری می‌باشد که خدمات را به بهترین نحو و با قیمت پایین ارائه می‌دهد.

انتخاب مناسب‌ترین باربری برای جنوب کشور

انتخاب مناسب‌ترین باربری برای جنوب کشور - باربری به جنوب کشور

برای انتخاب مناسب‌ترین باربری برای جنوب کشور ابتدا به اتحادیه باربری مراجعه کنید و لیست باربری‌های معتبر دریافت کنید. سپس خدمات ارائه شده توسط آنها را مقایسه نمایید و مناسب‌ترین باربری را انتخاب نمایید. باربری دنیا کوثر یکی از باربری‌های معتبر و با تجربه فراوان می‌باشد. خدمات این باربری شامل فرستادن کارگر ماهر برای بسته بندی، بارگیری، تخلیه بار، چیدمان وسایل، بیمه باربری و … می‌باشد.

سوالات متداول

۱. بیمه باربری چیست و شامل چه چیزی می‌شود؟

بیمه باربری سلامت تمام وسایل و کالاها را از زمان بارگیری تا زمان تخلیه در مقصد مورد نظر تضمین می‌کند. در صورت روی دادن اتفاقی و آسیب رسیدن به محموله شرکت بیمه کننده موظف به پرداخت خسارت می‌باشد. بیمه‌های باربری موجود عبارتند از:

  • بیمه‌ باربری داخلی
  • بیمه باربری صادرات و واردات
  • بیمه باربری ترانزیت

۲. آیا باربری دنیا کوثر حمل بار درون شهری را انجام می‌دهد؟

باربری دنیا کوثر برای رفاه بیشتر مردم با بهره گیری از افراد باتجربه و دارای قدرت فیزیکی و همچنین با استفاده از وسایل نقلیه حمل بار مدرن خدمات درون شهری را ارائه می‌دهد.

۳. خدمات باربری دنیا کوثر شامل چه شهرهایی می‌شود؟

دنیا کوثر علاوه بر ارائه خدمات درون شهری، باربری به همه نقاط کشور از جمله باربری به جنوب کشور و باربری تهران به شمال را نیز انجام می‌دهد.

۴. هزینه بسته‌بندی و هزینه حمل بار با یکدیگر است یا جداگانه؟

این هزینه به صورت جداگانه محاسبه می‌شود. زیرا کارگران بسته‌بندی به صورت جداگانه بسته‌بندی را انجام داده و وسایل را در اختیار کارگران حمل بار قرار می‌دهند.

۵. آیا محدودیتی برای وزن بار وجود دارد؟

خیر، اما در صورتی که وزن بار از وزن کامیون حمل بار بیشتر باشد، بار با چند کامیون حمل و منتقل می‌شود.

۶. هزینه باربری به چند طریق قابل پرداخت است؟

هزینه باربری به صورت پیش کرایه، کرایه در مقصد و کرایه پس از رسید قابل پرداخت می‌باشد.

۷. آیا بیمه بار اجباری است؟

برای حمل بار برون شهری به دلیل صدور بارنامه دولتی، بیمه بار و کالا اجباری می‌باشد اما در حمل و نقل درون شهری بیمه اختیاری است.

نتیجه گیری

جنوب ایران مملو از منابع غنی نفت و گاز، بنادر آزاد و مکان‌های تفریحی است. از این رو سالانه افراد زیادی به جنوب مهاجرت می‌کنند. از طرفی به دلیل وجود بنادر آزاد و صادرات و واردات کالا میزان حمل و نقل کالا در این مناطق به طور چشمگیری افزایش یافته است. روزانه صدها کیلو ماهی و میگوی صید شده به شهرهای دیگر ارسال می‌شوند. به دلیل شرایط آب و هوایی و شرایط جاده‌ایی برای هر کدام از این حمل و نقل‌ها به ماشین حمل بار مخصوصی نیاز است. باربری دنیا کوثر از ماشین‌های سبک و سنگین متنوع و با تجهیزات پیشرفته برای باربری به جنوب کشور استفاده می‌کند.

    namadak donyakosar

    راه های ارتباطی