حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل

یکی از دشواری‌های زندگی‌های امروزی را می‌توان جابجا شدن و حمل اثاثیه منزل دانست که در گذشته روزهای سختی را برای صاحب خانه و اطرافیان ایجاد می کرد‌. خوشبختانه امروز با وجود شرکت باربری معتبر این روزها می‌تواند خاطره انگیز باشد چرا که از بسته بندی تا چیدمان اثاثیه در ماشین و … همگی توسط پرسنل شرکت انجام می‌گیرد.

دنیا کوثر در خدمت مشتریان است تا در اسرع وقت جابجایی و حمل اثاثیه منزل را انجام دهد. با ما همراه باشید تا شما را با خدمات شرکت باربری آشنا سازیم.

نحوه انجام حمل اثاثیه با منزل

برای حمل اثاث منزل باید به نکات ریزی دقت کرد زیرا وسایل آسیب پذیرند و بی توجهی به آن ها خسارت های متعددی را به بار می آورد. در اسباب کشی نحوه حمل اثاثیه از اهمیت بالایی برخوردار است که برخی از موارد مهم عبارتند از:

 • بسته بندی هر وسیله ای باید به بهترین شکل انجام بگیرد و همچنین از استحکام و دوام کارتن های آن ها باید به خوبی اطمینان حاصل کرد.
 • استفاده از نایلون های حباب دار در بسته بندی وسایل شیشه ای یکی از راهکارهایی است که شرکت باربری باید به آن توجه کند.
 • وسیله نقلیه و باربری باید کاملا متناسب انتخاب شود زیرا جابجایی منزل با وسایل نقلیه ظرفیت کم، سبب چیدمان بد می شود و همین میزان خسارت را افزایش می دهد.
 • یخچال یکی از وسایل گران قیمت و سنگین به حساب می آید که باید در حمل آن دقت کرد. جابجایی یخچال به صورت یک نفری نباید اتفاق بیفتد و حداقل دو تا سه نفر باید در جابجایی کمک کنند. اگر افراد حرفه ای نباشند، در حین جابجایی به یخچال صدمه وارد خواهد شد.
 • بار باید به واسطه طناب کاملاً محکم شود تا از پرت شدن و ریختن وسایل روی هم در طول مسیر جلوگیری به عمل آید.

انتخاب یک شرکت معتبر و نام آشنا در باربری و حمل اثاثیه منزل یک گام مهم به حساب می آید زیرا این شرکت است که نحوه اسباب کشی و نوع حمل آن را مشخص می کند پس با دنیا کوثر تماس برقرار کنید و از خدمات با کیفیت و متنوع این شرکت بهره‌ مند شوید.

چرا حمل اثاثیه منزل را باید به دنیا کوثر بسپاریم؟

چرا حمل اثاثیه منزل را باید به دنیا کوثر بسپاریم؟

اسباب کشی یکی از موارد جدایی ناپذیر در همه زندگی ‌ها می باشد که هر کسی یک روز با آن مواجه خواهد شد، اما اگر مستاجر باشید، شما هر ساله با این موضوع رو به رو خواهید شد که برای راحتی کار و یک جابجایی بی دغدغه باید شرکت باربری مطمئن را انتخاب کنید.دینا کوثر در این زمینه آماده خدمت رسانی است و یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب است که دلایل زیر می تواند دلیل بی چون و چرای این انتخاب باشد:

۱. داشتن قیمت مناسب: یکی از مهمترین فاکتورهایی که در انتخاب حمل اثاثیه منزل از اهمیت برخوردار است، قیمت شرکت باربری برای جابجایی می باشد. در دنیا کوثر خدمات ارائه شده و قیمت کاملا از یکدیگر تبعیت می کنند و این قیمت باز هم با ارائه خدمات مناسب، بسیار مقرون به صرفه است. موارد زیادی چون محل بارگیری بار و تخلیه، ساعت جابجایی و … در قیمت تاثیر گذار است.

۲. داشتن بیمه: این جمله که حادثه هیچ گاه خبر نمی کند، در این شرکت مورد توجه قرار گرفته است بنابراین تمام اثاثیه و بار منزل تحت بیمه قرار می گیرند که در صورت بروز حادثه و یا رسیدن آسیب به هر کدام از وسایل خسارت توسط شرکت پرداخت شود.

۳. استفاده از وسایل نقلیه مختلف: در باربری دنیا کوثر وسایل نقلیه با ظرفیت های مختلف وجود دارد که برای هر بار و هر مشتری وسیله نقلیه متناسب را ارسال می‌کند.

۴. کادر حرفه ای: هر کدام از مراحل خدمات جابه‌جایی بار دارای ریزه کاری‌ها و دقت خاصی است که انجام آن‌ها سبب یک جابه‌جایی راحت می شود. در دنیا کوثر از افراد حرفه ای به اصول بسته بندی، چیدمان، جابه‌جایی و … استفاده می شود.

انواع خدمات جا به جایی بار

شرکت دنیا کوثر در زمینه باربری خدمات مختلفی را ارائه می دهد که مشتری می تواند از همه خدمات و یا تنها برخی از خدمات استفاده کند که هزینه ها برای رعایت عدالت و انصاف جداگانه سنجیده می شود. برخی از خدمات جا به جایی بار در ادامه لیست شده است:

 • بسته بندی حرفه‌ای: یکی از مهم ترین مواردی که در اسباب کشی لازم و ضروری است، بسته بندی اثاثیه می‌باشد که اگر به خوبی انجام نگیرد، علاوه بر طولانی کردن زمان اسباب کشی در طول مسیر سبب وارد شدن خسارت به وسایل می شود. در دنیا کوثر بسته بندی وسایل مختلف مانند لباس، ظروف شکستنی و … کاملا با یکدیگر متفاوت است و همین سبب سالم ماندن وسایل در طول مسیر می شود.
 • بکارگیری وسایل نقلیه باربری مناسب: داشتن انواع ماشین باربری مناسب برای حمل اثاثیه که مدل بالا هستند و قبل از ارائه سرویس توسط شرکت کاملا سرویس شده باشند.
 • ارائه خدمات به کمک پرسنل با تجربه: جا به جایی وسایل سبک و سنگین منزل را با کادری حرفه ای و مجرب انجام دهد تا بسته بندی، چیدمان، جابجایی و … به بهترین شکل انجام پذیرد.
 • خدمات بی حد و مرز: ارائه خدمات بدون هیچ حد و مرزی و ارسال محموله ها و بارهای مختلف به نقاط مختلف شهر از دیگر خدماتی است که باید در شرکت باربری ارائه شود.
 • تعیین قیمت مناسب و منعطف قبل از انجام و جابجایی اثاثیه منزل با مشتری و صاحب بار.
 • صدور بیمه: رایه و صادر کردن بیمه های وسایل منزل مشتری تا از بروز خسارت جلوگیری کند.

حمل اثاثیه منزل در تهران

حمل اثاثیه منزل در تهران

جابجایی در تهران و کلان شهرها امری وقت گیر است و معمولا به دلیل مشغله زیاد، خود افراد کمتر می توانند بسته بندی، چیدمان و … وسایل را انجام‌ دهند بنابراین باید به دنیا کوثر مراجعه کرد تا در کمترین زمان اسباب کشی وسایل را انجام داد.

دنیا کوثر حمل اثاثیه منزل در تهران را انجام می دهد که در ساعت مقرر شده در محل حاضر و تخلیه بار را در ساعت مشخص شده انجام می دهد. آن تایم بودن و شناخت مناسب ترین مسیر برای جابجایی در شهر پر ترافیک تهران تنها توسط این شرکت به خوبی انجام می گیرد.

قیمت حمل اثاثیه منزل

همان طور که پیش تر نیز گفته شد، انتخاب قیمت حمل اثاثیه منزل با توجه به خدمات جابجایی بار تعیین می شود و این قیمت در دنیا کوثر مناسب ترین می باشد. اگر شرکتی قیمت های خیلی ارزان را تعیین کرد، در نوع و چگونگی خدماتی که ارائه می دهد، دقت کنید زیرا خدمات خیلی ارزان معمولا بی کیفیت بودن باربری را نشان می دهد.

در تعیین قیمت باربری موارد زیادی دخیل هستند که مسافت طی شده، تعداد کارگران و نوع فعالیت آن ها، نوع ماشین باربری، وزن بار و … از مهم ترین مشخصه ها به حساب می آیند. در دنیا کوثر تعیین قیمت براساس این موارد سنجیده می شود و همین مورد سبب یک نرخ مناسب برای حمل اثاثیه منزل می شود. در دنیا کوثر یک قیمت بسیار مناسب و قابل انعطاف تعیین می گردد که با توجه به نوع خدمات و کیفیت آن کاملا اقتصادی است. پس از توافق بر سر قیمت در زمان مشخص شده ماشین باربری به همراه کارگر اسباب کشی در محل حاضر می شود تا جابجایی وسایل به بهترین شکل انجام بگیرد.

نرخ باربری و قیمت کارگر برای اسباب کشی

حمل اثاث منزل به تنهایی قابل انجام نیست و همین مورد سبب می شود که از کارگر اسباب کشی و شرکت باربری تهران کمک بگیریم پس هزینه نهایی به این دو مورد مربوط می شود.

تعیین نرخ دستمزد کارگر به کمک موارد مختلفی همچون میزان ساعت کاری، تعداد طبقات، تعداد پله ها، نوع وسیله جابجا شده، انجام بسته بندی و … تعیین می شود که هزینه چندانی به حساب نمی آید و این موارد از قبل بین طرفین یعنی شرکت و صاحب بار تعیین می شود و اگر تغییری در آن به وجود آید، این تغییرات در قیمت و دستمزد کارگر تاثیر گذار خواهد بود.

برای قیمت باربری علاوه بر دستمزد کارگر باید به نوع وسیله باری، مقصد و مبدا، زمان و … نیز توجه می شود و قیمت نهایی با توجه به چنین فاکتورهایی تعیین می گردد.

قیمت حمل بار وسایل سنگین در اثاث کشی

قیمت حمل بار وسایل سنگین در اثاث کشی - حمل اثاثیه منزل

در حمل اثاث منزل وسیله های سنگینی همچون یخچال ساید، گاوصندوق، ترد میل، ماشین لباسشوئی، پیانو و … وجود دارند که حمل کردن آن ها نیاز به مهارت و نیرو بدنی دارد. در اتو بار و شرکت های معتبر برای هر کدام از وسایل تعرفه خاصی در نظر گرفته شده است که وزن آن ها در این قیمت تاثیر گذار است.

توجه به طبقات در زمان جابجایی وسایل سنگین یکی از معیارهای مهم تعیین قیمت به حساب می آید که البته تعداد کارگرهایی که برای وسایل سنگین کمک می کنند، نیز در تعیین نرخ تاثیر گذارند.

به عنوان مثال برای جابجایی یخچال ساید به ازای هر طبقه ۲۵ هزار تومان، برای پیانو ۵۰ هزار تومان تعیین می شود. البته قیمت دقیق را باید از شرکت دنیا کوثر جویا شد.

چگونه حمل اثاثیه منزل را انجام دهیم؟

در دنیای امروز صاحب بار لازم نیست، مثل گذشته به تکاپو بسته بندی و تهیه کارتن و جور کردن وسیله نقلیه باشد زیرا شرکت معتبر باربری با قیمتی مناسب این خدمات را ارائه می دهد و در برخی از موارد و در ازای پرداخت هزینه نیاز به حضور صاحب اثاثیه برای بسته بندی و دیگر موارد نمی باشد زیرا کارگر اسباب کشی تمام کارها را به صورت حرفه ای انجام می دهد.

پس مهم ترین و اولین قدم برای حمل اثاثیه انتخاب شرکت معتبر است که دنیا کوثر در خدمت شماست.

تمام مراحل بسته بندی، حمل اثاثیه، جابجایی، وسیله نقلیه و … توسط شرکت و با هزینه ای بسیار مناسب انجام می گیرد. اگر شرکت معتبر را انتخاب کنید، وسایل شما در اسرع وقت و بدون کوچکترین آسیبی به مقصد خواهند رسید.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

یکی از موارد مهم در حمل اثاثیه منزل نوع بسته بندی وسایل می باشد که سبب تسریع در روند اسباب کشی و همچنین حفظ سلامت وسایل می شود. برای بسته بندی روش های مختلفی وجود دارد که برخی از آن ها را در ادامه لیست کرده ایم:

 • برای بسته بندی لباس ها از وکیوم ها و کارتن های رگال دار استفاده می شود.
 • برای رختخواب ها از رختخواب پیچ های محکم استفاده می شود که از کثیف شدن آن ها جلوگیری می کند.
 • در بسته بندی وسایل شیشه ای از نایلون های حباب دار با کارتن های محکم و چند لایه استفاده می شود که پارگی در آن ها کمترین مقدار است.

پس بسته بندی هر کدام از وسایل منزل با یکدیگر متفاوت است و توصیه می کنیم، این کار را به عهده شرکت بگذارید زیرا تا زمان رسیدن به مقصد به هیچ‌کدام از وسایل آسیب وارد نمی شود. این بسته بندی ها حمل اثاثیه را راحت تر می کنند و این مورد برای آپارتمان ها و خانه هایی که در طبقات بالا قرار دارند، بسیار مهم است. همچنین بسته بندی سبب چیدمان محکم تر و بهتر اثاثیه های می شود.

خدمات حمل اثاثیه بار به صورت درون شهری

خدمات حمل اثاثیه بار به صورت درون شهری - حمل اثاثیه منزل

خدمات جابجایی بار تنها در باربری بین شهری ارائه نمی شود بلکه در اسباب کشی و حمل اثاثیه درون شهری نیر انجام می گیرد. در باربری دنیا کوثر از وسایل نقلیه مختلف مانند ایسوزو، خاور، وانت، نیسان و هر وسیله نقلیه دیگری که برای جابجایی اثاثیه بار مورد نیاز باشد، استفاده می کند و خدمات خود را ارائه می دهد.

در این شرکت سر وقت حاضر شدن کارگران و وسایل نقلیه از اهمیت برخوردار است و تاخیر در روند حمل اثاثیه درون شهری وجود نخواهد داشت. این شرکت با سال ها سابقه ای که دارد بسیار نام آشناست و در قیمت گذاری مناسب و خدمات بی نقص خوش سابقه می باشد پس شما نیز می توانید به دنیا کوثر اعتماد کنید.

کلام پایانی

باربری و حمل اثاثیه یکی از دغدغه های مستاجران و افرادی که دائم باید خانه خود را عوض کنند، می باشد. امروزه این دغدغه وجود ندارد زیرا خدمات شرکت باربری صاحب بار و افراد خانه را از بسته بندی، جابجایی وسایل سبک و سنگین، چیدمان در وسیله نقلیه و … بی نیاز می کند. قیمت باربری و حمل اثاثیه در شرکت دنیا کوثر با توجه به مواردی چون حجم بار، نوع وسیله نقلیه مورد نیاز، تعداد کارگر، زمان، مسافت و … تعیین می شود که بسیار منصفانه و اقتصادی است. اگر شما نیز باربری و اسباب کشی دارید، حمل اثاثیه منزل را به این شرکت بسپارید.

  namadak donyakosar

  راه های ارتباطی