اسباب کشی در تهران

اسباب کشی یک فرایند بسیار رایج هست که معمولا اکثر خانواده‌ها یک یا چند و یا حتی به صورت سالانه تجربه آن را دارند. معمولا جابجایی اسباب و اثاثیه منزل از یک مکان به مکان دیگر، یک امر سخت و زمان‌بر است که هیچ خانواده‌ای حس خوشایندی نسبت به آن ندارد. البته امروزه حضور فعال شرکت‌های باربری و ارائه صفر تا صد خدمات مرتبط با اسباب کشی این فرایند را نسبت به گذشته راحت‌تر کرده و شهروندان با مشقت کمتری می‌توانند این پروسه را انجام دهند. در این مقاله ما تصمیم داریم به طور مفصل در این باره صحبت کنیم لطفا شما نیز تا انتها اما همراه بمانید.

اسباب کشی چیست؟

اسباب کشی چیست؟

اسباب کشی یک واژه بسیار آشناست که همه ما کم و بیش با آن آشنا بوده و در طول زندگی یک یا چندین بار آن را تجربه کرده‌ایم. از آنجایی که این امر با سختی و زحمت زیادی به همراه است هیچکدام از ما حس چندان مطلوبی با این واژه نداریم.

همانطور که ملاحظه می‌فرمایید؛ واژه اسباب کشی یک واژه مرکب بوده و از دو کلمه اسباب و کشی تشکیل شده است. در اصطلاح عامه این واژه به معنی جابجایی اسباب و اثاثیه منزل از یک مکان به مکان دیگر و برگزیدن آن مکان جدید برای زندگی می‌باشد.

تصور اکثریت ما از اسباب کشی این است که این واژه فقط برای زمان‌هایی به کار برده می شود که ما مکان زندگی خود را تغییر داده و برای ادامه زندگی به مکان جدیدی نقل مکان می‌کنیم.

اما باید بگویم که این واژه، یک کلمه مرکب عام بوده و شامل هر نوع جابجایی وسایل و اسباب و اثاثیه چه به منظور زندگی و‌ چه به منظور کار و یا هر نیاز و قصد دیگری می‌شود. با توجه به مطالب عنوان شده می‌توان گفت که اسباب کشی به هر نوع جابجایی وسلیل از یک ‌مکان، به یک مکان جدید به منظور زندگی و اشتغال گفته می‌شود.

بهترین باربری برای اسباب کشی در تهران

بهترین باربری برای اسباب کشی در تهران

همانطور که گفتیم اثاث کشی یک فرایند سخت و پر زحمت است که علاوه بر خستگی‌های که در پی دارد؛ نیاز به مراقبت و احتیاط بالایی نیز دارد. در واقع اثاث کشی به دلیل بالا بودن احتمال آسیب لوازم منزل و یا محل کار باید بسیار محتاط انجام شود، تا درصد خسارات احتمالی آن کاهش یابد.

امروزه شرکت‌های زیادی وجود دارند که در این زمینه در حال فعالیت و خدمت رسانی به مردم هستند. از آنجایی که در کلان شهرهایی مثل تهران آمار اسباب کشی روزانه بسیار بالا است، این شرکت‌ها فعال‌تر و همچنین دامنه خدمات بیشتری دارند. بنابراین در شهری مثل تهران انواع و اقسام شرکت خدماتی حمل و نقل و باربری وجود دارند که در حال خدمت رسانی به مردم این شهر در پروسه اثاث کشی هستند.

یکی از دغدغه های آن دسته از عزیزانی که نیاز به کمک شرکت‌های باربری دارند این است که از بین شرکت‌های موجود کدام یک بهتر بوده و خدمات مفیدتری را در این زمینه عرضه می‌کند. به همین دلیل ما نیز در اینجا قصد داریم در رابطه با ویژکی‌های بهترین شرکت باربری در شهر بزرگ تهران برای هم‌ شهری‌های عزیز تهرانی سخن بگویم.

همانطور که گفتیم در کلان شهر تهران شرکت و مجموعه‌های زیادی وجود دارند که از آن‌ها به عنوان شرکت خدماتی باربری یاد می‌کنیم. اما واقعا در بین این همه گزینه، کدامیک را می‌توان در مواقع نیاز به عنوان بهترین انتخاب کنیم. ما نمی‌توانیم بدون ارائه دلایل محکم و منطقی موردی را به عنوان بهترین معرفی کرده و آن را به دیگران نیز معرفی نمایم. بنابر این شرکت باربری خوب باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد.

استفاده از امکانات به روز

بهترین شرکت باربری در شهر تهران شرکتی است که در وحله اول از به روزترین امکانات برای خدمت رسانی به شهروندان عزیز تهرانی استفاده نمایند. به هر حال در شهرهای بزرگ امر اثاث کشی، دامنه بسیار گسترده‌ای داشته و علاوه بر کل کشور، در طی روز جابجایی‌هایی زیادی به دیگر نقاط دنیا نیز اتفاق می‌افتد که احتمال آسیب وسایل در آن بسیار بالاتر از جابجایی در سطح شهر و کشور می‌باشد. بنابراین مقوله جابجایی در شهری مثل تهران، یک امر بسیار تخصصی‌ بوده و باید کاملا حرفه‌ای انجام گیرد.

بهره گیری از نیروی خدماتی ماهر

دومین ویژگی مورد نیاز برای یک شرکت باربری خوب داشتن نیروی خدماتی بسیار حرفه‌ای جهت بسته‌بندی و حمل وسایل است. به جرات می‌توان گفت که بسته‌بندی وسایل و اثاث منزل اولین و مهمترین موضوع مرتبط با اسباب کشی بوده و باید کاملا حرفه‌ای انجام شود؛ تا احتمال آسیب و خسارات در زمان جابجایی کاهش یابد.

استفاده از وسایل حمل و نقل استاندارد

سومین ویژگی مثبت یک شرکت باربری خوب در شهر تهران استفاده از وسایل حمل و نقل مناسب برای این امر می‌باشد. این مورد نیز بسیار مهم است، زیرا استفاده از وسایل حمل نقل مجهز، علاوه بر تسریع فرآیند اثاث کشی، موجب تضمین بیشتر سلامت وسایل در حال جابجایی نیز می‌گردد.

اقدامات لازم قبل از انجام اسباب کشی

اقدامات لازم قبل از انجام اسباب کشی

اسباب و اثاث کشی منزل یک فرایند پیچیده است که معمولا در چندین مرحله انجام می‌شود. اولین اقدامات فرایند اسباب و اثاث کشی معمولا در مرحله قبل از اسباب و اثاث کشی صورت می‌گیرد. معمولا مهمترین اقداماتی که قبل از جابجایی لوازم منزل باید صورت بگیرد به شرح زیر می‌باشد.

انتخاب یک شرکت باربری خوب و خوشنام برای حمل اثاثیه منزل

هر چند بسیاری از همشهریان تهرانی براین باور هستند که در پروسه جابجایی اسباب و حمل اثاثیه منزل خود هیچ نیازی به کمک شرکت باربری تهران ندارند، اما، از نظر ما درخواست کمک از شرکت‌های خدماتی فعال در این زمینه بسیار مهم بوده و به همین دلیل ما نیز آن را در راس تمام اقدامات مورد نیاز برای این منظور قرار می دهیم.

کمک از شرکت‌های باربری دو حسن بسیار مهم دارند که شامل تسریع فرآیند حمل اثاثیه منزل و کاهش خسارات احتمالی است. حتی با استفاده از این شرکت‌ها همشهریان تهرانی قادر به استفاده از خدمات بیمه نیز هستند. البته ناگفته نماند که به دلیل بهره مندی از کارگر اسباب کشی به واسطه این شرکت‌ها، خستگی‌های ناشی از این امر نیز بسیار کم می‌شود.

تهیه لیستی کامل از اقدامات مورد نیاز

بی شک همه ما می‌دانیم که، لازمه موفقیت در هر زمینه‌ای داشتن برنامه ریزی درست و اصولی است. از آنجایی که حمل اسباب و اثاثیه منزل یک فرایند تقریبا طولانی بوده و از چندین روز قبل از موعد جابجای شروع شده و تا زمان چیدن وسایل در منزل جدید به طور کامل ادامه دارد.

به همین دلیل نیاز است که یک لیست کامل و جامع از تمام اقداماتی که در حین انجام این پروسه باید طی شود تهیه کرد. البته می‌توان هنگام تماس با شرکت خدماتی مورد نظر، در زمینه تهیه لیست مذکور نیز از آنها درخواست مشاوره کرد. به هر حال آن‌ها دارای تجارب بالایی در این زمینه بوده و قادر به ارائه راهنمایی های‌ مفیدی در این باره به ما هستند.

در لیست مذکور می‌توان به طور دقیق از زمان شروع به کار و نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه، نحوه حمل و نحوه چیدن آن‌ها در منزل جدید را به خوبی شرح داد. این کار در انجام راحت‌تر کارهای مربوطه بسیار موثر می‌باشد.

شروع به بسته بندی لوازم منزل

بعد از تهیه لیست، نوبت به شروع بسته بندی لوازم منزل مطابق با لیست می‌رسد. بسته بندی درست و دقیق از موارد بسیار مهم اسباب و اثاث کشی است. زیرا رابطه‌ای کاملا مستقیم با میزان خسارات احتمالی و آسیب لوازم در حین جابجایی دارد. البته توصیه ما در این زمینه سپردن کار و به کاردان، که در این زمینه کاردان همان شرکت‌های باربری بوده، می‌باشد.

شرکت‌های باربری امر حمل و نقل به دلیل داشتن تجربه بالا و همچنین استفاده از امکانات به روز بسته بندی اسباب و اثاثیه را به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌دهند. اما اگر ترجیح می‌دهید این کار را خودتان بدون درخواست کمک از شرکت‌های باربری انجام دهید؛ باید لوازم شکستنی را در کارتون‌های محکم قرار داده و در بسته‌بندی آن‌ها بسیار محتاط عمل کرد. به نحوی که هنگام جابجایی و باز کردن وسایل آسیب نبیند.

پرهیز از انبار و حمل لوازم دور ریختنی

بسیار از افراد، با حفظ و نگهداری لوازم بی‌مصرف، پروسه اسباب و اثاث کشی برای خود را بسیار سخت می‌کنند. در صورتی که دور ریختن موارد به درد نخور علاوه بر آسان و سریع کردن بسته‌بندی و جابجایی موجب کاهش هزینه‌های حمل و نقل نیز می‌گردد. البته نگهداری لوازم به درد نخور موجب تنگ شدن فضای زندگی، مخصوصا در منازل آپارتمانی خواهد شد. بنابراین لوازم بی‌مصرف علاوه بر سخت و پر هزینه کردن فرایند حمل اسباب و اثاثیه فضای زندگی را نیز تنگ می‌کنند.

تقسیم بندی کارها

تقسیم‌بندی کارها بیشتر در خانواده‌های پر جمعیت صورت می‌گیرد. هنگامی که در پروسه جابجایی هر کدام از اعضای خانواده مسولیت یک قسمت کار را بر عهده بگیرند، مطمئنا، این کار با سختی کمتری انجام خواهد گرفت.

اندیشیدن تدابیر لازم برای جابجایی لوازم و اشیا قیمتی

کسانی که در منزل خود لوازم و اشیای قیمتی دارند باید، جهت پیشگیری از آسیب و مفقود شدن آن‌ها تدابیر لازم را بیاندیشند. بهترین کار برای این منظور این است که لوازم و اشیا قیمتی را به همراه خود داشته باشیم.

نظافت و گندزدایی منزل جدید

امروزه ابزار و مواد شوینده زیادی وجود دارند که در امر گندزدایی منزل جدید قابل استفاده هستند. بنابراین با انتخاب موارد موثر و البته بی‌خطر و با رعایت تمام موازین بهداشتی و ایمنی باید قبل از آنکه لوازم منزل خود را به مکان جدید انتقال دهیم جهت نظافت آن اقدام کنیم‌.

انتخاب مناسب ترین باربری برای اسباب کشی

انتخاب مناسب ترین باربری برای اسباب کشی

همانطور که در مباحث قبلی نیز گفتیم امروزه مجموعه‌های زیادی وجود دارند که به عنوان شرکت باربری در خدمت مردم هستند. اما نکته‌ای که در اسباب کشی با باربری باید به آن توجه شود، انتخاب باربری مناسب است. البته این مورد بر اساس سلایق و تفکرات افراد ممکن است متفاوت باشد. به عبارت دیگر فاکتورهای انتخاب مناسب‌ترین باربری از نظر افراد مختلف، یکسان نبوده و ممکن هست هر فردی با توجه به طرز فکر خود، مجموعه خاصی را به عنوان بهترین باربری انتخاب کند.

به طور کلی مناسب ترین شرکت باربری برای اسباب کشی، مجموعه‌ای است دارای کادری مجرب و کار کشته در این زمینه بوده و از بروزترین امکانات و ماشین آلات برای باربری درون شهری و برون شهری استفاده نمایند. همچنین مشاوره‌های لازم جهت انجام هرچه بهتر این فرایند را نیز به شهروندان ارئه دهند.

اقدامات لازم در حین انجام اسباب کشی

اگر با یک برنامه ریزی مشخص و اصولی پیش رفته باشیم مطمئناً در روز جابجایی و حمل اسباب و اثاثیه دچار سردرگمی نخواهیم شد. زیرا تمام کارهای ما طبق برنامه پیش خواهد رفت. به هر حال ما چند روز قبل از اسباب کشی بسته‌بندی وسایل را شروع کرده و معمولا باید روز اسباب کشی آن را به اتمام رسانده باشیم. اما اگر بنابر دلایلی بسته بندی ما تکمیل نشده باشد. تمامی وسایلی که نیاز به بسته‌‌بندی دارند را نیز بسته‌‌بندی می‌کنیم.

بعد از حمل و بار زدن وسایل حتما همه جای منزل را چک کرده تا مطمئن شویم چیزی جا نمانده است. پس از اطمینان از حمل کامل لوازم، برق و گاز و آب را نیز چک کرده تا علاوه بر پیشگیری از حوادث احتمالی از هدر رفت منابع نیز پیشگیری کنیم. سپس پس از اطمینان به همراه وسیله حمل و نقل لوازم یا وسیله شخصی به محل زندگی جدید برویم.

بهتر است بر امر فرایند تخلیه بار نظارت داشته باشیم تا با شناسایی بسته‌بندها و انتقال هر بسته‌بندی به محل خود کار چیدن وسایل را نیز راحت کنیم.

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

بسته‌بندی وسایل برای اسباب کشی از جمله امور مرتبط با اسباب کشی است که باید کاملا دقیق و اصولی انجام شود. لازم به ذکر است که بسته بندی لوازم در خانه کشی یک امر کاملا تخصصی بوده و اگر ما فاقد تجربه کافی در این باره نباشیم، احتمال آسیب به لوازم منزل خود را به حد زیادی افزایش خواهیم داد.

بسته بندی کردن وسایل در خانه کشی اهمیت‌ و دقت زیادی می‌خواهد‌. معمولا اولین کار در این باره استفاده از کارتون های محکم و سالم و پلاستیک های حباب‌دار هست. در واقع ابزار بسته‌بندی باید به نحوی انتخاب گردد؛ که موقع جابه جا کردن پاره نشود.

دومین کار جدا گذاشتن وسایل شکستنی و گران‌بها از دیگر وسایل می‌باشد.

همچنین جدا گذاشتن وسایل شوینده و آتش‌زا و خوراکی‌ها نیز مهم بوده و بهتر است موارد نام برده هر کدام به صورت مجزا بسته بندی شوند.

اقدامات لازم بعد از انجام اسباب کشی

بسیاری از افراد تصور می‌کنند با حمل وسایل از محل قدیمی به محل جدید دیگر پروسه اسباب کشی تمام شده است. اما باید گفت که یکی از مراحل سخت اسباب و‌ اثاث کشی مربوط به مراحل بعد از آن می‌باشد. زیرا بارکردن کارتون‌ها و چیدن وسایل در جای خود آن هم در منزل جدید کاری سخت و زمان بر است که باید با حوصله انجام گیرد. به طور کلی مهمترین اقداماتی که بعد از اثاث کشی باید رعایت شود به شرح زیر است.

چک کردن تمام وسایل و جعبه‌ها

احتمال جا ماندن کارتن‌ها و بسته‌بندی‌ها در خانه کشی امری بدیع بوده و همیشه وجود دارد؛ بنابراین باید همیشه پس از تخلیه بار از وجود همه کارتون‌ها اطمینان حاصل کنیم. برای این منظور بهتر است تعداد کارتون‌ها طبق لیست چک شود.

به روزرسانی آدرس

جهت دریافت قبوض و همچنین برخی موارد ارسالی از طریق پست و غیره باید در اولین اقدام، آدرس محل زندگی خود را به روز رسانی کنیم. برای این منظور لازم هست که ما به اداره پست محله زندگی جدید خود رفته و اقدامات اداری مورد نیاز را انجام دهیم.

وصل آب، برق و گاز

باید پس از حضور در منزل جدید، ابتدا از لحاظ ایمنی انشعابات آب، برق و گاز را چک کرده و سپس جهت وصل آنها اقدام کنیم.

تعویض قفل‌ها

تعویض قفل‌ها از دیگر امور مهمی است که هر کس بعد از خانه کشی و استقرار در محل جدید باید به آن توجه و دقت کند. این موضوع بسیار مهم است، زیرا با امنیت مال و حتی جان شما در ارتباط بوده و باید خیلی سریع صورت بگیرد.

شناسایی بخش‌های مختلف خانه

باید برای تسلط بهتر و عادت به منزل جدید سعی کنیم بخش‌های مختلف منزل جدید را شناسایی کنیم

بارکردن جعبه‌های بسته‌بندی

این اقدام از اقدامات مهم و در عین حال سخت، پس از خانه کشی است که خواسته و یا ناخواسته ما مجبور هستیم به آن تن دهیم. اگر در روز خانه کشی کارتون‌های بسته بندی را در محل‌های قرار گیری محتواهای داخل آن‌ها قرار داده باشیم اکنون این مرحله را راحت تر پشت سر خواهیم گذاشت. البته نیاز نیست در این کار عجله کنیم؛ بلکه می توانیم این کار را با حوصله و در طی چند روز انجام دهیم.

هزینه خدمات اسباب کشی

هزینه خدمات اسباب کشی

هزینه خدمات اسباب کشی معمولا بستگی به میزان خدمات دریافتی ما از شرکت باربری دارد. به طور کلی شرکت مربوطه بر اساس تعداد کارگر اسباب کشی، اتوبار، وسیله حمل و نقل، کارتن بسته بندی، خدمات بسته بندی، حمل و جابجایی، کشودن کارتون‌های بسته‌بندی و چیدن محتویات آن‌ها در منزل جدید، هزینه خدماتی اسباب کشی را محاسبه می‌کنند. بنابراین هزینه نهایی که ما باید به شرکت مربوطه در این زمینه پرداخت کنیم بستگی به این دارد که در رابطه با کدامیک از موارد ذکر شده از شرکت باربری خدمات دریافت کرده‌ایم.

بسیاری از افراد به دلیل مشغله‌های کاری از صفر تا صد کار خانه کشی خود را به شرکت‌های باربری می‌سپارند. این قبیل افراد معمولا متحمل پرداخت هزینه بیشتری خواهند شد. اما برخی افراد نیز بنابر دلایلی ترجیح می‌دهند فقط از وسایل حمل و نقل شرکت‌های باربری استفاده کرده و مابقی کارها را خودشان انجام داده و فقط هزینه حمل و نقل را پرداخت کنند.

فواید استفاده از خدمات شرکت اسباب کشی

متاسفانه بسیاری از افراد با تصور کاهش هزینه‌های خانه کشی ترجیح می‌دهند همه کارهای مربوطه را خودشان انجام داده و از اخذ خدمات مربوطه از شرکت‌های باربری امتناع می‌کنند. شاید در یک محاسبه سرانگشتی در چنین شرایطی ما هزینه کمتری پرداخت می‌کنیم اما از خسارت‌های وارده به خود به دلیل بسته‌بندهای غیراستاندارد و جابجایی غیر اصولی قافل هستیم.

فراموش نکنیم که خدمات شرکت‌های اسباب کشی به واسطه مجموعه‌ای حرفه‌ای و کارکشته که دارای تجارب بالایی در این زمینه هستند صورت می‌گیرد. این امر سبب می‌شود پروسه بسته بندی، بار زدن، حمل و نقل، تخلیه و چیدن لوازم در منزل جدید بسیار دقیق انجام شود. بنابراین احتمال آسیب و صدمه به کمترین حد ممکن می‌رسد.

البته امروزه بسیاری از شرکت‌های حمل و نقل علاوه بر ارائه صفر تا صد خدمات خانه کشی، با دریافت مبالغی ناچیز، مشتریان خود را مشمول دریافت خدمات بیمه باربری کرده و به این ترتیب احتمال ضرر و زبان در فرایند اثاث کشی را به صفر می‌رسانند. زیرا در صورت بروز صوانح غیر قابل پیش بینی و وقوع هر گونه خسارت، شرکت بیمه تمام خسارات وارده های متحمل می گردد.

نکات مربوط به اثاث کشی

نکات مربوط به اثاث کشی

اسباب و اثاث کشی، پر از نکات ریز و درشت بوده که رعایت تمام آن‌ها در این فرایند مستلزم یک خانه کشی استاندار است. البته ما در طول این مقاله در مباحث قبلی به برخی از نکات مهم در این باره اشاره کرده‌ایم. به همین دلیل در این جا به ذکر چند نکته مهم اکتفا می‌کنیم.

یکی از مهمترین نکاتی که توجه به آن در حین اسباب کشی بسیار مهم است، جابجایی لوازم منزل با استفاده از وسایل حمل و نقل مخصوص می‌باشد. به هر حال این وسایل دارای تمامی استاندارها و امکانات مورد نیاز بوده و جابجایی لوازم منزل را با احتیاط بیشتری انجام می‌دهند.

دیگر نکته مهم در این رابطه، خودداری از استفاده وسایل حمل و نقل و همچنین کارگرهای متفرقه است. سپردن لوازم منزل خود به اشخاص ناشناسی که هیچگونه مدارکی برای اعتبار سنجی آن‌ها وجود ندارد به منزله بازی با جان و مال خود بوده و بی شک عواقب جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت. بنابراین بهترین و عاقلانه‌ترین کار در این باره دریافت خدمات و همچنین وسایل نقلیه از شرکت‌های معتبر باربری است.

کرایه ماشین در اسباب کشی

کرایه ماشین در اسباب کشی، در صورتی که ماشین مورد نظر متعلق به شرکت‌های باربری باشد، با دیگر خدمات دریافتی اخذ می‌گردد.

به طور کلی کرایه ماشین در اسباب کشی بستگی به نوع ماشین، میزان مسیر و مقدار اسباب و اثاثیه ما دارد. به هر حال اگر ما از یک کامیون بزرگ برای جابجایی وسیله منزل خود استفاده کرده باشیم مسلما بیشتر از زمانی که از نیسان استفاده می‌کنیم متحمل پرداخت هزینه می‌شویم.

همچنین هزینه پرداخت جابجایی درون شهری کمتر از جابجایی برون شهر خواهد بود. در واقع میزان مساحت طی شده با میزان کرایه ماشین در این باره در ارتباط بوده و هر چقدر فاصله بین محل اولیه با منزل جدید زیاد باشد، کرایه ماشین نیز زیادتر می شود.

چرا اسباب کشی با دنیا کوثر؟

دنیای کوثر یکی از شرکت‌های باربری معتبر و قدیمی در امر باربری است که همواره در طول زمان بر حسب پیشرفت علم و تکنولوژی خدمات خود در این باره را بروزتر به مردم عرضه می‌کند.

این شرکت، یکی از معتبرترین و همچنین خوش‌نام‌ترین شرکت‌های اسباب کشی در تهران است که با در اختیار داشتن کادری کاملا حرفه‌ای و مجرب، خدمات مرتبط با این حوزه را به شهروندان عزیز تهرانی ارئه می‌دهد. بنابراین ما می‌توانیم با خیالی کاملا راحت صفر و تا صد امور مرتبط با اسباب کشی منزل خود را به این مجموعه موفق سپرده و دیگر نگران سلامت لوازم خود نباشیم.

نتیجه‌گیری

با توجه با مطالب عنوان شده می‌توان نتیجه گرفت که اسباب کشی یک فرایند سخت و تخصصی است که اگر به واسطه شرکت‌های باربری انجام گیرد؛ بسیار بهتر و ایمن‌تر خواهد بود. زیرا این شرکت‌ها دارای تجارب بالایی بوده و با تکیه بر تجارب و ابزارآلات خاص، این کار را به صورت اصولی و بدون دریافت هیچگونه ضرر و یا خسارت برای ما انجام می‌دهند.

    namadak donyakosar

    راه های ارتباطی